شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco GEARTEX EP-A 85W-90

Texaco GEARTEX EP-A 85W-90

مشخصات و کاربرد Texaco GEARTEX EP-A 85W-90

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 می باشد. که در مجموعه روغن دنده , واسکازین است. که از محصولات شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت استعلام قیمت Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 می توانید با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco GEARTEX EP-A 85W-90

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده , واسکازین تگزاکو GEARTEX EP-A 85W-90 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco GEARTEX EP-A 85W-90: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco GEARTEX EP-A 85W-90 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco GEARTEX EP-A 85W-90

جستارهای مرتبط