شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco GEARTEX EP-B 85W-90

Texaco GEARTEX EP-B 85W-90

مشخصات و کاربرد Texaco GEARTEX EP-B 85W-90

فروش و پخش عمده Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن دنده , واسکازین و تولید شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولTexaco GEARTEX EP-B 85W-90 دارا می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco GEARTEX EP-B 85W-90با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco GEARTEX EP-B 85W-90

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده , واسکازین تگزاکو GEARTEX EP-B 85W-90 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco GEARTEX EP-B 85W-90: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco GEARTEX EP-B 85W-90 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco GEARTEX EP-B 85W-90

جستارهای مرتبط