شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus 100

Shell Tellus 100

Shell Tellus 100

مشخصات و کاربرد Shell Tellus 100

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Tellus 100 و انواع روانکارها می باشد. Shell Tellus 100 از انواع محصولات روغن هیدرولیک است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Tellus 100 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. پخش عمده و فروش Shell Tellus 100 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Shell Tellus 100 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از مزایای Shell Tellus 100 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Shell Tellus 100 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Tellus 100 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Shell Tellus 100 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tellus 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل تلوس 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus 100: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus 100 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus 100

جستارهای مرتبط