شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus S2 V 46

Shell Tellus S2 V 46

Shell Tellus S2 V 46

مشخصات و کاربرد Shell Tellus S2 V 46

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Tellus S2 V 46 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن هیدرولیک قرار دارد. Shell Tellus S2 V 46 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. از نکات مهم در سلامت Shell Tellus S2 V 46 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Shell Tellus S2 V 46 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات Shell Tellus S2 V 46 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Shell Tellus S2 V 46 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Tellus S2 V 46 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن هیدرولیکضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Tellus S2 V 46 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن هیدرولیک شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Tellus S2 V 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus S2 V 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus S2 V 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک شل Tellus S2 V 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus S2 V 46: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus S2 V 46 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus S2 V 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus S2 V 46

جستارهای مرتبط