شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus S2 M 32

Shell Tellus S2 M 32

Shell Tellus S2 M 32

مشخصات و کاربرد Shell Tellus S2 M 32

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Tellus S2 M 32 می باشد. که در مجموعه روغن هیدرولیک است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Tellus S2 M 32 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن هیدرولیک جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Shell Tellus S2 M 32 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Tellus S2 M 32 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Tellus S2 M 32 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Tellus S2 M 32 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Tellus S2 M 32 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tellus S2 M 32

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus S2 M 32 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus S2 M 32 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک شل Tellus S2 M 32 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus S2 M 32: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus S2 M 32 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus S2 M 32 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus S2 M 32

جستارهای مرتبط