شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus S3 M 68

Shell Tellus S3 M 68

Shell Tellus S3 M 68

مشخصات و کاربرد Shell Tellus S3 M 68

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Tellus S3 M 68 و انواع روانکارها می باشد. Shell Tellus S3 M 68 از انواع محصولات روغن هیدرولیک است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Tellus S3 M 68 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن هیدرولیک جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Tellus S3 M 68با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Tellus S3 M 68 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Tellus S3 M 68 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Shell Tellus S3 M 68 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Tellus S3 M 68 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tellus S3 M 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus S3 M 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus S3 M 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک شل Tellus S3 M 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus S3 M 68: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus S3 M 68 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus S3 M 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus S3 M 68

جستارهای مرتبط