شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus S2 M 100

Shell Tellus S2 M 100

Shell Tellus S2 M 100

مشخصات و کاربرد Shell Tellus S2 M 100

فروش و پخش عمده Shell Tellus S2 M 100 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن هیدرولیک و تولید شرکت شل , Shell می باشد. Shell Tellus S2 M 100 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.پخش عمده و فروش Shell Tellus S2 M 100 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. Shell Tellus S2 M 100 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Shell Tellus S2 M 100 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Tellus S2 M 100 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Tellus S2 M 100 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Tellus S2 M 100 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tellus S2 M 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus S2 M 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus S2 M 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک شل Tellus S2 M 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus S2 M 100: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus S2 M 100 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus S2 M 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus S2 M 100

جستارهای مرتبط