شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco CETUS PAO 46

Texaco CETUS PAO 46

مشخصات و کاربرد Texaco CETUS PAO 46

شرکت تگزاکو , Texaco یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Texaco CETUS PAO 46 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن کمپرسور هوا قرار دارد. Texaco CETUS PAO 46 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Texaco CETUS PAO 46 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن کمپرسور هوا جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Texaco CETUS PAO 46 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Texaco CETUS PAO 46 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Texaco CETUS PAO 46 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco CETUS PAO 46 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Texaco CETUS PAO 46 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن کمپرسور هوا تگزاکو , Texaco به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Texaco CETUS PAO 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco CETUS PAO 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco CETUS PAO 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور هوا تگزاکو CETUS PAO 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco CETUS PAO 46: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco CETUS PAO 46 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco CETUS PAO 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco CETUS PAO 46

جستارهای مرتبط