شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100

Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100

مشخصات و کاربرد Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100

Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 زیر مجموعه روغن کمپرسور هوا است. واردات Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 از شرکت تگزاکو , Texaco انجام می گیرد. Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن کمپرسور هوا راهنمایی می کند.نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. از مزایا و خصوصیات Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 می توانید با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن کمپرسور هوا به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور هوا تگزاکو COMPRESSOR OIL EP VDL 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 100

جستارهای مرتبط