شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32

Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32

مشخصات و کاربرد Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 می باشد. که در مجموعه روغن کمپرسور هوا است. که از محصولات شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولTexaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 دارا می باشد. از نکات مهم در سلامت Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن کمپرسور هوا موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن کمپرسور هوا به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور هوا تگزاکو COMPRESSOR OIL EP VDL 32 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco COMPRESSOR OIL EP VDL 32

جستارهای مرتبط