شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco CETUS PAO 68

Texaco CETUS PAO 68

مشخصات و کاربرد Texaco CETUS PAO 68

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Texaco CETUS PAO 68 و انواع روانکارها می باشد. Texaco CETUS PAO 68 از انواع محصولات روغن کمپرسور هوا است.که شرکت تگزاکو , Texaco تولید کننده آن می باشد. Texaco CETUS PAO 68 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Texaco CETUS PAO 68 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco CETUS PAO 68با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Texaco CETUS PAO 68 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی Texaco CETUS PAO 68 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Texaco CETUS PAO 68 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن کمپرسور هواضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco CETUS PAO 68 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco CETUS PAO 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco CETUS PAO 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco CETUS PAO 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور هوا تگزاکو CETUS PAO 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco CETUS PAO 68: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco CETUS PAO 68 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco CETUS PAO 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco CETUS PAO 68

جستارهای مرتبط