شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rimula Plus 15W-40

Shell Rimula Plus 15W-40

Shell Rimula Plus 15W-40

مشخصات و کاربرد Shell Rimula Plus 15W-40

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Rimula Plus 15W-40 و انواع روانکارها می باشد. Shell Rimula Plus 15W-40 از انواع محصولات روغن موتور دیزلی است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Rimula Plus 15W-40 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Shell Rimula Plus 15W-40 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از خصوصیات و مزایای Shell Rimula Plus 15W-40 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Shell Rimula Plus 15W-40 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Rimula Plus 15W-40 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Rimula Plus 15W-40 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Rimula Plus 15W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rimula Plus 15W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rimula Plus 15W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل ریمولا پلاس 15W-40‎ نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rimula Plus 15W-40: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rimula Plus 15W-40 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rimula Plus 15W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rimula Plus 15W-40

جستارهای مرتبط