شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rimula X 15W-40

Shell Rimula X 15W-40

Shell Rimula X 15W-40

مشخصات و کاربرد Shell Rimula X 15W-40

Shell Rimula X 15W-40 زیر مجموعه روغن موتور دیزلی است. واردات Shell Rimula X 15W-40 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Rimula X 15W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Shell Rimula X 15W-40 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Shell Rimula X 15W-40 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. Shell Rimula X 15W-40 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Shell Rimula X 15W-40 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Rimula X 15W-40 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Rimula X 15W-40 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Rimula X 15W-40 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور دیزلی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Rimula X 15W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rimula X 15W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rimula X 15W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل ریمولا ایکس 15W-40‎ نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rimula X 15W-40: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rimula X 15W-40 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rimula X 15W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rimula X 15W-40

جستارهای مرتبط