شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Vanellus E6 Plus 10W-40

BP Vanellus E6 Plus 10W-40

مشخصات و کاربرد BP Vanellus E6 Plus 10W-40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده BP Vanellus E6 Plus 10W-40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور دیزلی است. که از محصولات شرکت بی پی , bp می باشد. BP Vanellus E6 Plus 10W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده BP Vanellus E6 Plus 10W-40 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور دیزلی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. آنالیز خواص شمیایی BP Vanellus E6 Plus 10W-40 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات BP Vanellus E6 Plus 10W-40 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. BP Vanellus E6 Plus 10W-40 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش BP Vanellus E6 Plus 10W-40 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل BP Vanellus E6 Plus 10W-40 نیز می باشد.
فروش عمده و تکی محصولات شرکت بی پی , bp در چهارمحال و بختیاری، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر نقاط کشور.


خرید BP Vanellus E6 Plus 10W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Vanellus E6 Plus 10W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Vanellus E6 Plus 10W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی بی پی Vanellus E6 Plus 10W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Vanellus E6 Plus 10W-40: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Vanellus E6 Plus 10W-40 : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Vanellus E6 Plus 10W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Vanellus E6 Plus 10W-40

جستارهای مرتبط