شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rimula D 20W-50

Shell Rimula D 20W-50

Shell Rimula D 20W-50

مشخصات و کاربرد Shell Rimula D 20W-50

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Rimula D 20W-50 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور دیزلی قرار دارد. Shell Rimula D 20W-50 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی Shell Rimula D 20W-50 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Shell Rimula D 20W-50 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Shell Rimula D 20W-50 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Shell Rimula D 20W-50 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور دیزلیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Rimula D 20W-50 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Rimula D 20W-50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rimula D 20W-50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rimula D 20W-50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل ریمولا دی 15W-50‎ نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rimula D 20W-50: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rimula D 20W-50 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rimula D 20W-50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rimula D 20W-50

جستارهای مرتبط