شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rimula D 20W-20

Shell Rimula D 20W-20

Shell Rimula D 20W-20

مشخصات و کاربرد Shell Rimula D 20W-20

Shell Rimula D 20W-20 زیر مجموعه روغن موتور دیزلی است. واردات Shell Rimula D 20W-20 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Rimula D 20W-20 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Shell Rimula D 20W-20 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Rimula D 20W-20با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Shell Rimula D 20W-20 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Shell Rimula D 20W-20 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Rimula D 20W-20 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Rimula D 20W-20 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور دیزلی شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Rimula D 20W-20

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rimula D 20W-20 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rimula D 20W-20 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل ریمولا دی 20W-20‎ نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rimula D 20W-20: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rimula D 20W-20 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rimula D 20W-20 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rimula D 20W-20

جستارهای مرتبط