شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rimula D 10W

Shell Rimula D 10W

Shell Rimula D 10W

مشخصات و کاربرد Shell Rimula D 10W

Shell Rimula D 10W زیر مجموعه روغن موتور دیزلی است. واردات Shell Rimula D 10W از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Rimula D 10W با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Rimula D 10W دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Rimula D 10Wبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Rimula D 10W می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Rimula D 10W در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Shell Rimula D 10W می توانید با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Rimula D 10W با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور دیزلی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Rimula D 10W

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rimula D 10W با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rimula D 10W راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل ریمولا دی 10W نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rimula D 10W: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rimula D 10W : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rimula D 10W تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rimula D 10W

جستارهای مرتبط