شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش AeroShell Oil 100

AeroShell Oil 100

مشخصات و کاربرد AeroShell Oil 100

AeroShell Oil 100 زیر مجموعه روغن موتور پیستونی هوایی است. واردات AeroShell Oil 100 از شرکت AeroShell انجام می گیرد. AeroShell Oil 100 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش AeroShell Oil 100 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت AeroShell می باشد. از خصوصیات AeroShell Oil 100 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی AeroShell Oil 100 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت AeroShell Oil 100 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل AeroShell Oil 100 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور پیستونی هوایی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید AeroShell Oil 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید AeroShell Oil 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف AeroShell Oil 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور پیستونی هوایی ایروشل Oil 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا AeroShell Oil 100: روغن موتور پیستونی هوایی
پایه محصول:
شرکت سازنده AeroShell Oil 100 : ایروشل , AeroShell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت AeroShell Oil 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به AeroShell Oil 100

جستارهای مرتبط