شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش AeroShell SportPlus 4

AeroShell SportPlus 4

مشخصات و کاربرد AeroShell SportPlus 4

AeroShell SportPlus 4 زیر مجموعه روغن موتور پیستونی هوایی است. واردات AeroShell SportPlus 4 از شرکت AeroShell انجام می گیرد. AeroShell SportPlus 4 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش AeroShell SportPlus 4 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. آنالیز خواص شمیایی AeroShell SportPlus 4 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای AeroShell SportPlus 4 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی AeroShell SportPlus 4 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت AeroShell SportPlus 4 می توانید با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و AeroShell SportPlus 4 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس AeroShell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید AeroShell SportPlus 4

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید AeroShell SportPlus 4 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف AeroShell SportPlus 4 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور پیستونی هوایی ایروشل SportPlus 4 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا AeroShell SportPlus 4: روغن موتور پیستونی هوایی
پایه محصول:
شرکت سازنده AeroShell SportPlus 4 : ایروشل , AeroShell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت AeroShell SportPlus 4 تماس بگیرید

محصولات مشابه به AeroShell SportPlus 4

جستارهای مرتبط