شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش AeroShell Oil W80 Plus

AeroShell Oil W80 Plus

مشخصات و کاربرد AeroShell Oil W80 Plus

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده AeroShell Oil W80 Plus می باشد. که در مجموعه روغن موتور پیستونی هوایی است. که از محصولات شرکت AeroShell می باشد. AeroShell Oil W80 Plus با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. آنالیز خواص شمیایی AeroShell Oil W80 Plus مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات AeroShell Oil W80 Plus می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. AeroShell Oil W80 Plus در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت پیش فاکتور AeroShell Oil W80 Plus با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و AeroShell Oil W80 Plus باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس AeroShell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید AeroShell Oil W80 Plus

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید AeroShell Oil W80 Plus با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف AeroShell Oil W80 Plus راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور پیستونی هوایی ایروشل Oil W80 Plus نیز انجام می گیرد.
نوع کالا AeroShell Oil W80 Plus: روغن موتور پیستونی هوایی
پایه محصول:
شرکت سازنده AeroShell Oil W80 Plus : ایروشل , AeroShell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت AeroShell Oil W80 Plus تماس بگیرید

محصولات مشابه به AeroShell Oil W80 Plus

جستارهای مرتبط