شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش AeroShell Oil Diesel 10W-40

AeroShell Oil Diesel 10W-40

مشخصات و کاربرد AeroShell Oil Diesel 10W-40

شرکت AeroShell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. AeroShell Oil Diesel 10W-40 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور پیستونی هوایی قرار دارد. AeroShell Oil Diesel 10W-40 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولAeroShell Oil Diesel 10W-40 دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور پیستونی هوایی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی AeroShell Oil Diesel 10W-40 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای AeroShell Oil Diesel 10W-40 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی AeroShell Oil Diesel 10W-40 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور AeroShell Oil Diesel 10W-40 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و AeroShell Oil Diesel 10W-40 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور پیستونی هوایی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید AeroShell Oil Diesel 10W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید AeroShell Oil Diesel 10W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف AeroShell Oil Diesel 10W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور پیستونی هوایی ایروشل Oil Diesel 10W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا AeroShell Oil Diesel 10W-40: روغن موتور پیستونی هوایی
پایه محصول:
شرکت سازنده AeroShell Oil Diesel 10W-40 : ایروشل , AeroShell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت AeroShell Oil Diesel 10W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به AeroShell Oil Diesel 10W-40

جستارهای مرتبط