شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus S2 M 22

Shell Tellus S2 M 22

Shell Tellus S2 M 22

مشخصات و کاربرد Shell Tellus S2 M 22

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Tellus S2 M 22 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن هیدرولیک قرار دارد. Shell Tellus S2 M 22 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Shell Tellus S2 M 22 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن هیدرولیک جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Tellus S2 M 22با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Shell Tellus S2 M 22 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Tellus S2 M 22 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Tellus S2 M 22 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Tellus S2 M 22 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tellus S2 M 22

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus S2 M 22 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus S2 M 22 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک شل Tellus S2 M 22 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus S2 M 22: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus S2 M 22 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus S2 M 22 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus S2 M 22

جستارهای مرتبط