شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Dentax B

Shell Dentax B

Shell Dentax B

مشخصات و کاربرد Shell Dentax B

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Dentax B از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن هیدرولیک قرار دارد. Shell Dentax B با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Dentax B دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن هیدرولیک باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی Shell Dentax B مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات Shell Dentax B می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Dentax B در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Shell Dentax B می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن هیدرولیکضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Dentax B نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن هیدرولیک شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Dentax B

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Dentax B با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Dentax B راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل دنتکس بی نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Dentax B: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Dentax B : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Dentax B تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Dentax B

جستارهای مرتبط