شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus T 100

Shell Tellus T 100

Shell Tellus T 100

مشخصات و کاربرد Shell Tellus T 100

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Tellus T 100 و انواع روانکارها می باشد. Shell Tellus T 100 از انواع محصولات روغن هیدرولیک است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Tellus T 100 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن هیدرولیک باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی Shell Tellus T 100 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Shell Tellus T 100 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Tellus T 100 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Tellus T 100 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن هیدرولیکضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Tellus T 100 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tellus T 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus T 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus T 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل تلوس تی 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus T 100: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus T 100 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus T 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus T 100

جستارهای مرتبط