شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus S 37

Shell Tellus S 37

Shell Tellus S 37

مشخصات و کاربرد Shell Tellus S 37

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Tellus S 37 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن هیدرولیک قرار دارد. Shell Tellus S 37 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Shell Tellus S 37 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Shell Tellus S 37 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Shell Tellus S 37 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای Shell Tellus S 37 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Tellus S 37 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Tellus S 37 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Tellus S 37 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن هیدرولیک شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Tellus S 37

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus S 37 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus S 37 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل تلوس اس 37 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus S 37: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus S 37 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus S 37 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus S 37

جستارهای مرتبط