شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Tellus S 100

Shell Tellus S 100

Shell Tellus S 100

مشخصات و کاربرد Shell Tellus S 100

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Tellus S 100 و انواع روانکارها می باشد. Shell Tellus S 100 از انواع محصولات روغن هیدرولیک است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Tellus S 100 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Tellus S 100 دارا می باشد. از نکات مهم در سلامت Shell Tellus S 100 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از مزایای Shell Tellus S 100 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Tellus S 100 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت استعلام قیمت Shell Tellus S 100 می توانید با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Shell Tellus S 100 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Tellus S 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Tellus S 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Tellus S 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل تلوس اس 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Tellus S 100: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Tellus S 100 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Tellus S 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Tellus S 100

جستارهای مرتبط