شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Formula GMX 5W-40

Gulf Formula GMX 5W-40

مشخصات و کاربرد Gulf Formula GMX 5W-40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Gulf Formula GMX 5W-40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulf Formula GMX 5W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور بنزینی راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Gulf Formula GMX 5W-40 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایا و خصوصیات Gulf Formula GMX 5W-40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Gulf Formula GMX 5W-40 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت استعلام قیمت Gulf Formula GMX 5W-40 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور بنزینیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Gulf Formula GMX 5W-40 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور بنزینی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Gulf Formula GMX 5W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Formula GMX 5W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Formula GMX 5W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی گالف Formula GMX 5W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Formula GMX 5W-40: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Formula GMX 5W-40 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Formula GMX 5W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Formula GMX 5W-40

جستارهای مرتبط