شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Formula GX 5W-30

Gulf Formula GX 5W-30

مشخصات و کاربرد Gulf Formula GX 5W-30

Gulf Formula GX 5W-30 زیر مجموعه روغن موتور بنزینی است. واردات Gulf Formula GX 5W-30 از شرکت گالف , Gulf انجام می گیرد. Gulf Formula GX 5W-30 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولGulf Formula GX 5W-30 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور بنزینی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Gulf Formula GX 5W-30 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای Gulf Formula GX 5W-30 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Gulf Formula GX 5W-30 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Gulf Formula GX 5W-30 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Gulf Formula GX 5W-30 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور بنزینی گالف , Gulf به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Gulf Formula GX 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Formula GX 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Formula GX 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی گالف Formula GX 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Formula GX 5W-30: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Formula GX 5W-30 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Formula GX 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Formula GX 5W-30

جستارهای مرتبط