شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Formula GX 5W-40

Gulf Formula GX 5W-40

مشخصات و کاربرد Gulf Formula GX 5W-40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Gulf Formula GX 5W-40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulf Formula GX 5W-40 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولGulf Formula GX 5W-40 دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور بنزینی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت گالف , Gulf می باشد. از مزایا و خصوصیات Gulf Formula GX 5W-40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Gulf Formula GX 5W-40 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Gulf Formula GX 5W-40 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Gulf Formula GX 5W-40 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور بنزینی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Gulf Formula GX 5W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Formula GX 5W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Formula GX 5W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی گالف Formula GX 5W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Formula GX 5W-40: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Formula GX 5W-40 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Formula GX 5W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Formula GX 5W-40

جستارهای مرتبط