شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Formula LEF 5W-30

Gulf Formula LEF 5W-30

مشخصات و کاربرد Gulf Formula LEF 5W-30

شرکت گالف , Gulf یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Gulf Formula LEF 5W-30 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور بنزینی قرار دارد. Gulf Formula LEF 5W-30 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش Gulf Formula LEF 5W-30 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور بنزینی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Gulf Formula LEF 5W-30 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات Gulf Formula LEF 5W-30 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی Gulf Formula LEF 5W-30 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Gulf Formula LEF 5W-30 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور بنزینیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Gulf Formula LEF 5W-30 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس گالف , Gulf به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Gulf Formula LEF 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Formula LEF 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Formula LEF 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی گالف Formula LEF 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Formula LEF 5W-30: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Formula LEF 5W-30 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Formula LEF 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Formula LEF 5W-30

جستارهای مرتبط