شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulf Formula PCX 5W-30

Gulf Formula PCX 5W-30

مشخصات و کاربرد Gulf Formula PCX 5W-30

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Gulf Formula PCX 5W-30 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulf Formula PCX 5W-30 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Gulf Formula PCX 5W-30 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. از نکات مهم در سلامت Gulf Formula PCX 5W-30 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزGulf Formula PCX 5W-30با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Gulf Formula PCX 5W-30 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Gulf Formula PCX 5W-30 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Gulf Formula PCX 5W-30 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور بنزینیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Gulf Formula PCX 5W-30 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس گالف , Gulf به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Gulf Formula PCX 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulf Formula PCX 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulf Formula PCX 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی گالف Formula PCX 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulf Formula PCX 5W-30: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulf Formula PCX 5W-30 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulf Formula PCX 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulf Formula PCX 5W-30

جستارهای مرتبط