شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco 904 GREASE NLGI 1

Texaco 904 GREASE NLGI 1

مشخصات و کاربرد Texaco 904 GREASE NLGI 1

شرکت تگزاکو , Texaco یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Texaco 904 GREASE NLGI 1 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس صنعتی قرار دارد. Texaco 904 GREASE NLGI 1 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند.نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. آنالیز خواص شمیایی Texaco 904 GREASE NLGI 1 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایا و خصوصیات Texaco 904 GREASE NLGI 1 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Texaco 904 GREASE NLGI 1 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Texaco 904 GREASE NLGI 1 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Texaco 904 GREASE NLGI 1 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
ارسال سریع سفارشات گریس صنعتی تگزاکو , Texaco به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Texaco 904 GREASE NLGI 1

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco 904 GREASE NLGI 1 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco 904 GREASE NLGI 1 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس صنعتی تگزاکو 904 GREASE NLGI 1 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco 904 GREASE NLGI 1: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco 904 GREASE NLGI 1 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco 904 GREASE NLGI 1 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco 904 GREASE NLGI 1

جستارهای مرتبط