شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco STARPLEX PREMIUM 1

Texaco STARPLEX PREMIUM 1

مشخصات و کاربرد Texaco STARPLEX PREMIUM 1

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Texaco STARPLEX PREMIUM 1 می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco STARPLEX PREMIUM 1 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.پخش عمده و فروش Texaco STARPLEX PREMIUM 1 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Texaco STARPLEX PREMIUM 1 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Texaco STARPLEX PREMIUM 1 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Texaco STARPLEX PREMIUM 1 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Texaco STARPLEX PREMIUM 1 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت پیش فاکتور Texaco STARPLEX PREMIUM 1 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco STARPLEX PREMIUM 1 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها گریس صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco STARPLEX PREMIUM 1

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco STARPLEX PREMIUM 1 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco STARPLEX PREMIUM 1 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس لیتیوم کمپلکس تگزاکو STARPLEX PREMIUM 1 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco STARPLEX PREMIUM 1: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco STARPLEX PREMIUM 1 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco STARPLEX PREMIUM 1 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco STARPLEX PREMIUM 1

جستارهای مرتبط