شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1

Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1

مشخصات و کاربرد Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1

فروش و پخش عمده Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع گریس صنعتی و تولید شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار گریس صنعتی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات گریس صنعتی تگزاکو , Texaco به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس صنعتی تگزاکو HIGH TEMP PREMIUM 1 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco HIGH TEMP PREMIUM 1

جستارهای مرتبط