شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco NOVATEX EP 2

Texaco NOVATEX EP 2

مشخصات و کاربرد Texaco NOVATEX EP 2

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Texaco NOVATEX EP 2 می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco NOVATEX EP 2 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.پخش عمده و فروش Texaco NOVATEX EP 2 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Texaco NOVATEX EP 2 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. از مزایای Texaco NOVATEX EP 2 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Texaco NOVATEX EP 2 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Texaco NOVATEX EP 2 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Texaco NOVATEX EP 2 نیز می باشد.
فروش عمده و تکی محصولات شرکت تگزاکو , Texaco در چهارمحال و بختیاری، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر نقاط کشور.


خرید Texaco NOVATEX EP 2

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco NOVATEX EP 2 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco NOVATEX EP 2 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس صنعتی تگزاکو NOVATEX EP 2 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco NOVATEX EP 2: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco NOVATEX EP 2 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco NOVATEX EP 2 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco NOVATEX EP 2

جستارهای مرتبط