شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco COPPER GREASE 9143

Texaco COPPER GREASE 9143

مشخصات و کاربرد Texaco COPPER GREASE 9143

شرکت تگزاکو , Texaco یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Texaco COPPER GREASE 9143 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس صنعتی قرار دارد. Texaco COPPER GREASE 9143 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. از خصوصیات Texaco COPPER GREASE 9143 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Texaco COPPER GREASE 9143 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت استعلام قیمت Texaco COPPER GREASE 9143 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco COPPER GREASE 9143 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات گریس صنعتی تگزاکو , Texaco به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Texaco COPPER GREASE 9143

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco COPPER GREASE 9143 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco COPPER GREASE 9143 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس صنعتی تگزاکو COPPER GREASE 9143 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco COPPER GREASE 9143: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco COPPER GREASE 9143 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco COPPER GREASE 9143 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco COPPER GREASE 9143

جستارهای مرتبط