شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco MULTIFAK PREMIUM 3

Texaco MULTIFAK PREMIUM 3

مشخصات و کاربرد Texaco MULTIFAK PREMIUM 3

Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 زیر مجموعه گریس صنعتی است. واردات Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 از شرکت تگزاکو , Texaco انجام می گیرد. Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار گریس صنعتی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco MULTIFAK PREMIUM 3با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت استعلام قیمت Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 می توانید با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco MULTIFAK PREMIUM 3

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس صنعتی تگزاکو MULTIFAK PREMIUM 3 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco MULTIFAK PREMIUM 3: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco MULTIFAK PREMIUM 3 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco MULTIFAK PREMIUM 3

جستارهای مرتبط