شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulfmar AL 415

Gulfmar AL 415

مشخصات و کاربرد Gulfmar AL 415

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Gulfmar AL 415 می باشد. که در مجموعه روغن موتور ترانک پیستون است. که از محصولات شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulfmar AL 415 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Gulfmar AL 415 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت گالف , Gulf می باشد. از خصوصیات Gulfmar AL 415 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Gulfmar AL 415 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت پیش فاکتور Gulfmar AL 415 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Gulfmar AL 415 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور ترانک پیستون به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Gulfmar AL 415

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulfmar AL 415 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulfmar AL 415 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون گالفmar AL 415 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulfmar AL 415: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulfmar AL 415 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulfmar AL 415 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulfmar AL 415

جستارهای مرتبط