شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulfmar Select 320

Gulfmar Select 320

مشخصات و کاربرد Gulfmar Select 320

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Gulfmar Select 320 و انواع روانکارها می باشد. Gulfmar Select 320 از انواع محصولات روغن موتور ترانک پیستون است.که شرکت گالف , Gulf تولید کننده آن می باشد. Gulfmar Select 320 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. Gulfmar Select 320 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات Gulfmar Select 320 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی Gulfmar Select 320 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Gulfmar Select 320 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Gulfmar Select 320 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس گالف , Gulf به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Gulfmar Select 320

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulfmar Select 320 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulfmar Select 320 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون گالفmar Select 320 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulfmar Select 320: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulfmar Select 320 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulfmar Select 320 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulfmar Select 320

جستارهای مرتبط