شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulfmar DPO 415

Gulfmar DPO 415

مشخصات و کاربرد Gulfmar DPO 415

فروش و پخش عمده Gulfmar DPO 415 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن موتور ترانک پیستون و تولید شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulfmar DPO 415 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. از نکات مهم در سلامت Gulfmar DPO 415 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزGulfmar DPO 415با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Gulfmar DPO 415 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Gulfmar DPO 415 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Gulfmar DPO 415 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Gulfmar DPO 415 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور ترانک پیستون به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Gulfmar DPO 415

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulfmar DPO 415 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulfmar DPO 415 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون گالفmar DPO 415 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulfmar DPO 415: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulfmar DPO 415 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulfmar DPO 415 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulfmar DPO 415

جستارهای مرتبط