شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulfmar DPO Plus 312

Gulfmar DPO Plus 312

مشخصات و کاربرد Gulfmar DPO Plus 312

شرکت گالف , Gulf یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Gulfmar DPO Plus 312 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور ترانک پیستون قرار دارد. Gulfmar DPO Plus 312 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Gulfmar DPO Plus 312 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایا و خصوصیات Gulfmar DPO Plus 312 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Gulfmar DPO Plus 312 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Gulfmar DPO Plus 312 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Gulfmar DPO Plus 312 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس گالف , Gulf به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Gulfmar DPO Plus 312

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulfmar DPO Plus 312 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulfmar DPO Plus 312 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون گالفmar DPO Plus 312 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulfmar DPO Plus 312: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulfmar DPO Plus 312 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulfmar DPO Plus 312 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulfmar DPO Plus 312

جستارهای مرتبط