شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulfmar Select 430

Gulfmar Select 430

مشخصات و کاربرد Gulfmar Select 430

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Gulfmar Select 430 و انواع روانکارها می باشد. Gulfmar Select 430 از انواع محصولات روغن موتور ترانک پیستون است.که شرکت گالف , Gulf تولید کننده آن می باشد. Gulfmar Select 430 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور ترانک پیستون راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت گالف , Gulf می باشد. از مزایای Gulfmar Select 430 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Gulfmar Select 430 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Gulfmar Select 430 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Gulfmar Select 430 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس گالف , Gulf به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Gulfmar Select 430

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulfmar Select 430 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulfmar Select 430 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون گالفmar Select 430 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulfmar Select 430: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulfmar Select 430 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulfmar Select 430 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulfmar Select 430

جستارهای مرتبط