شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Gulfmar Select 340

Gulfmar Select 340

مشخصات و کاربرد Gulfmar Select 340

فروش و پخش عمده Gulfmar Select 340 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن موتور ترانک پیستون و تولید شرکت گالف , Gulf می باشد. Gulfmar Select 340 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش Gulfmar Select 340 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزGulfmar Select 340با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Gulfmar Select 340 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Gulfmar Select 340 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Gulfmar Select 340 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور ترانک پیستونضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Gulfmar Select 340 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور ترانک پیستون گالف , Gulf به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Gulfmar Select 340

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Gulfmar Select 340 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Gulfmar Select 340 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور ترانک پیستون گالفmar Select 340 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Gulfmar Select 340: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Gulfmar Select 340 : گالف , Gulf
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Gulfmar Select 340 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Gulfmar Select 340

جستارهای مرتبط